Skip links

PROJELERİMİZ

Geçmişten Geleceğe: Başarıyla Tamamlanan Projelerimiz

Firmamız, inşaat sektöründe çeşitli konseptlerde gerçekleştirdiği projelerle kusursuzluğu hedeflerken, yaşama değer katan bir yaklaşım benimsemektedir. Bugüne kadar yaklaşık 500.000 m² inşaatı tamamlayarak rezidanslar, alışveriş ve yaşam merkezleri, dinlenme ve eğlence tesisleri, nitelikli kamu binaları, adliyeler, hastaneler, yollar, üniversiteler, spor merkezleri, stadyumlar, depolar, atık su arıtma tesisleri, endüstriyel tesisler, fabrikalar, su ve kanalizasyon sistemleri gibi birçok önemli projeye imza atmış bulunmaktayız.

Sürdürülebilir ve farklı projelerle sektörde yerimizi sağlamlaştırırken, çevreye, insana ve geleceğe değer katan birçok başarılı projeye imza atmaktan gurur duyuyoruz. Her projemizde yenilenebilir, sürdürülebilir, farklı ve öncü bir yaklaşım benimsiyoruz.

İzmir Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası Binasi Projesi

İzmir'in kültürel ve mimari dokusunu zenginleştiren, şehrin sembollerinden biri haline gelen İzmir Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası binası, çevreci yaklaşımıyla da öne çıkıyor. Estetik açıdan göz alıcı olduğu kadar, teknik açıdan da son derece donanımlı olan yapı, çevreci ve geri dönüşüm ilkelerini benimseyerek, yenilenebilir enerji kaynaklarını da kullanmaktadır.

Her detayı titizlikle işlenmiş olan bu muhteşem eser, İzmir'in tarihine ve mirasına saygıyla nitelendirilebilir. KEYAPI Mimarlık olarak, çevreye duyarlı yaklaşımımızla şehrimizin değerlerine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Sürdürülebilir Sera Projesi

İmza attığımız her proje bizim için çok özel, ancak gezegenimize saygılı ve uyum içinde olanlar bizim için çok daha değerli.

Her zaman geleceği ve sürdürülebilirliği ön planda tutarak tasarladığımız projelerle gurur duyuyoruz. İnşaatı devam eden ve her aşamasında otomasyon sistemleri ve mekatrtonik mühendisliğinin ön planda kullanıldığı seramızın çelik konstrüksiyon haliyle karşınızdayız. Sürdürülebilir tarım ve yeşil teknolojilerin bir araya geldiği yeni projemizin başlangıcını temsil ediyor.

İzmir OSB Fabrika Projesi

10.000 m²'lik sanayi parseli üzerine kurulu, toplam 6.000 m²'lik inşaat alanıyla, sanayi ihtiyaçlarına uygun yapısı ve markanın modern vizyonunu ön plana çıkaran detaylarıyla İzmir OSB bölgesinin en değerli yapılarından biri.

Kalite, verimlilik ve sürdürülebilirliğin her aşamada önceliğimiz olduğu bu projeyi, 12 ay gibi kısa bir sürede tamamlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ambar ve Atölye Binası Projesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi IZSU için Çiğli Ambar ve Atölye Binası projesini tamamladık.

Toplam 40.000 m2’lik inşaat alanıyla, COVID 19 salgın sebebiyle yaşanan zorlu döneme rağmen proje teslimini başarıyla gerçekleştirdik. Kaliteyi ve mükemmelliği her zaman ön planda tutarak, işimizi eksiksiz tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni Projeniz KEYAPI İmzası Taşısın

Heyecan verici bir projeye başlamak için doğru yerdesiniz. Bizimle iletişime geçin ve geleceğinizi inşa etmek için nasıl birlikte çalışabileceğimizi keşfedelim.

İletişim Formu

KEYAPI Website Form